Apie mane

Sveiki,
video, tai neatsiejamas dalykas mano gyvenime.
Kiekvieną kartą filmuodamas ar montuodamas, investuoju savo širdį, sielą, ir daug laiko, galvodamas kaip geriau nufilmuoti sceną ar ją sumontuoti.
Apie filmavimą labai sunku kalbėti, paprasčiau yra žiūrėti ką autorius pamatė ir perteikė savo kadruose.
Mano pagrindinė specializacija yra vestuvių filmavimas, tačiau filmuoju renginius, mergvakarius, jubiliejus ir t.t.

Paprastai dirbu vienas, tačiau yra galimybė dirbti ir dviese, priklausomai pagal klieno poreikius.
Šioje srityje esame nenaujokai. Turime patirties, matome šviesą, kompozicijas, stengiamės perteikti šventės nuotaiką mūsų darbuose.
Mes siekiame kiekvieną akimirką pamatyti, ką jums reikia įamžinti, juk būtent šios subtilios akimirkos jus džiugins visą likusį gyvenimą.
Vestuvėse nėra nieko nesvarbaus, todėl mes darome viską, ką galime, kad perteikti tas emocijas žiūrovui, kuris žiūrėdamas mūsų filmus, visiškai pasinertų į tos dienos šventinę nuotaiką.
Montuojant klipus, visados bandome filmus padaryti įdomesniais ir nenuobodžiais. Tai nėra labai paprasta užduotis, tačiau tik taip žiūrėdami į darbą, galėsime pasiekti norimo rezultato.

Per visus darbo metus, įgijus patirties, šiuo metu galime pasiūlyti tiek režisuotas, tiek realistines (reportažines) filmavimo video sesijas.
Planuojantiems vestuves, atsakysime į jums visus kylančius klausimus, kurie yra neišvengiami jūsų vestuvių dieną. Pasirinkę mūsų paslaugas vest-film.lt, mes visados būsime šalia jūsų vestuvių dieną.

Jei kyla kokių klausimų, nedvejodami rašykit ar skambinkit. Tai pat galime susitikti ir prie puodelio kavos ar arbatos, aptariame jūsų poreikius, lūkesčius. Papasakotume apie savo darbo pobūdį.

Sėkmės!